LANGUAGE OPTIONS:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified 

 Sandviç Panel - Soğuk Oda Panel - Trapez Sac - Akustik Panel - Çelik Çatı Çelik Konstrüksiyon

yyoykem@gmail.com               Skype : yoykem                   Telegram : +90 532 794 49 53  

Yöykem Çatı ve Cephe Sistemleri - Çelik Konstrüksiyon

LANGUAGE
İkinci El Yapı Malzemeleri
Pencere Güvenlik Sistemleri
Güneş Paneli Uyumlu Sandviç Panel
2023 yılı Sandviç Panelleri Fiyat listesi
Mandralar İçin Sandviç Panel
Peynirhaneler İçin Sandviç Panel
Tereyağı üniteleri İçin DUvar ve Çatı Malzemesi
Tinyhouse Cephe Kaplama
SAĞLIK TESİSLERİ SANDVİÇ PANEL

Anasayfa / Home Page


     Soğuk Oda Paneli

   
Ürün Özellikleri
Soğuk Oda Paneli
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
Detaylar

Ürün Özellikleri


En:1000 mm genişliğe sahiptir.

Kullanım Yeri: Soguk oda- Depo Cepheleri

Soğuk Oda Panelleri...

paneller

Karal Endüstriyel Soğuk Oda Panelleri, standart 111 cm eninde olup, 50cm'den 1000 cm'ye kadar standart uzunlukta, CE ve ISO standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Panel kalınlıkları 50, 60, 80, 100, 120, 150, 180 ve 200 mm olarak geniş bir aralıkta üretilmektedir. Panellerimiz; poliüretan, yüzey kaplaması ve egzantrik kilit olmak üzere üç ana malzemeden oluşur. Yüzey kaplamalarında çeşitli alternatif seçeneklerimiz mevcuttur.

Fabrikamızda üretilen soğuk oda panelleri ile her türlü ihtiyaca cevap verebilecek kapasitede en verimli endüstriyel Soğuk Hava Depoları tasarlanır, teknik detaylar çözülür ve en kaliteli malzemelerle istenilen büyüklükte soğuk hava depoları inşa edilerek, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulur.
 

Endüstriyel soğuk oda panellerinden mamül Soğuk Hava Depoları, sağlıklı hijyenik yapılarıyla, gıda maddelerinin doğallık ve tazeliklerini bozulmadan uzun süre korumalarına imkan veren dünya standardını oluşturmaktadır.

Gıda maddelerinin yanı sıra kimyasal ve medikal ürünlerin de, uygun koşullarda ve şartlarda korunabilmesi için endüstriyel soğuk depolar en ideal seçim olmaktadır.

Endüstriyel soğuk depolar, mükemmel izolasyon sağlayan poliüretan dolgulu sandviç paneller ve yalıtım materyallerinden oluşmaktadır. Uluslararası standartlara uygun olarak tesis edilen endüstriyel soğuk hava depoları, hastaneler, laboratuarlar, süpermarketler, pastane ve lokantalar gibi farklı kullanım alanlarına uygun olarak istenen ölçülerde kurulabilmekte, poliüretan dolgulu sandviç paneller sayesinde yüksek ısı yalıtımı oluşturarak enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Soğuk hava depolarında kullanılan poliüretan dolgulu prefabrik sandviç paneller teknik nitelikleri, dayanıklılığı ve montaj kolaylığı açısından ısı izolasyonunda mükemmel sonuç veren en ideal malzemedir. Panellerin iç ve dış yüzeylerinde kullanılan polyester veya pvc kaplı galvaniz saç yüzey malzemesi hijyenik özelliği, temizlenebilme kolaylığı ve dayanıklılığı ile et, sebze, ve tüm gıda maddeleriyle tıbbi ve medikal ürünlerin tazeliklerini ve özelliklerini en iyi ve en uzun süre bozulmadan korumalarını ve muhafaza edilmelerini sağlar.

Tüm gıda maddelerinin yanı sıra kimyasal ve medikal ürünlerin uygun koşullarda saklanabilmesi panellerle kurulan prefabrik soğuk odalarla mümkün olabilmektedir. modüler soğuk hava depoları, grosmarket, hipermarket, süpermarketlerde kullanılan muhafaza depoları, her türlü otel, restoran, yurt ve konaklama tesisleri, süt, süt mamülleri işleme ve muhafaza tesisleri, et ve et ürünleri işleme ve muhafaza tesisleri, sebze, meyve ve her türlü gıda maddeleri işleme tesisleri, sanayi tipi soğutma, saklama ve donmuş muhafaza sistemleri, laboratuar ve hastaneler, deniz mahsülleri muhafaza ve işleme tesisleri, dondurma ve dondurulmuş gıda maddeleri işleme tesisleri, pastaneler, unlu mamül üretim tesis ve işletmeleri, çikolata, yağ vs. maddelerin üretim tesis ve işletmeleri, ilaç, tıbbi malzeme depolama ve muhafaza tesislerinde kullanılmaktadır.

Metal Özellikleri:  Boyalı Galvanizli Sac

Yalıtım Malzemesi: Poliüretan dansitesi

Panel Kalınlığı: 80, 100, 120, 150mm.

Üst Metal Kalınlığı:0.50, 0.60, 0.80, 0,70 mm.

Alt Metal Kalınlığı:0.40, 0.50, 0.60, 0.07, 0.80 mm

Soğuk Oda Panelleri: - Soğuk oda panelleri, istenilen oda sıcaklığına bağlı olarak 60 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm, 150 mm ve 200 mm kalınlıkta imal edilmektedir. Soğuk oda duvar panellerinin yüzeylerinde; isteğe bağlı olarak 0,50 mm kalınlığında bir yüzeyi Gıda Tüzüğüne uygun RAL 9002 polyester boyalı veya PVS boyalı sıcak daldırma galvaniz sac ya da paslanmaz sac kullanılmaktadır. Soğuk oda tavanlarının iç yüzeyinde duvarları ile aynı sac, dış yüzeyi ise 0,50mm kalınlığında sıcak daldırma galvaniz sac kullanılmaktadır. Soğuk oda tabanlarının içi yüzeyinde polywood(en az 10mm kalınlığında), paslanmaz sac (1 veya 1,5mm kalınlıkta) ya da çetalı alüminyum, dış yüzeyinde ise 0,50 mm kalınlıkta sıcak daldırma galvaniz sac kullanılmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak da soğuk oda tabansız imal edilmektedir. Soğuk oda panellerimiz; 40-42 Kg/m3 poliüretan enjeksiyonlu, içten birbirlerine kilitli sistemli olup kolayca sökülüp takılabilmektedir. Soğuk oda panellerimiz; 120,5 cm eninde, değişik kalınlık ve uzunlukta (yükseklikte) yapılmaktadır. Böylece istenilen ölçüde soğuk oda imalatı gerçekleştirilmektedir.

 
 
Talep Formu
İsim
Talep Olunan m2
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Uzunluğu
Kalınlığı
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam165
Toplam Ziyaret631468