domain domain

LANGUAGE OPTIONS:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified 

 Sandviç Panel - Soğuk Oda Panel - Trapez Sac - Akustik Panel - Çelik Çatı Çelik Konstrüksiyon

yyoykem@gmail.com               Skype : yoykem                   Telegram : +90 532 794 49 53  

Yöykem Çatı ve Cephe Sistemleri - Çelik Konstrüksiyon

LANGUAGE
İkinci El Yapı Malzemeleri
Pencere Güvenlik Sistemleri

Anasayfa / Home Page


     ତୁର୍କୀରେ ଏବଂ ବିଲଡିଂ ପ୍ରକାର, ପରିସର ଏବଂ ଆଖ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗଗୁଡିକ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରିବାରେ ବିଚାର କରାଯିବ | କମ୍ପାନୀ ବର୍

   
Ürün Kodu : ତୁର୍କୀରେ ଏବଂ ବିଲଡିଂ ପ୍ରକାର, ପର
Üretici : ତୁର୍କୀରେ ଏବଂ ବିଲଡିଂ ପ୍ରକାର, ପର
Ürün Özellikleri
ତୁର୍କୀରେ ଏବଂ ବିଲଡିଂ ପ୍ରକାର, ପରିସର ଏବଂ ଆଖ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗଗୁଡିକ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରିବାରେ ବିଚାର କରାଯିବ | କମ୍ପାନୀ ବର୍ଣ୍ଣନା, ପୂର୍ବ ଏବଂ ପୋଷ୍ଟ ପ୍ରକ୍ରିୟା | ଟେକ୍ନୋପାର୍କ ଆର୍
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

ତୁର୍କୀରେ ଏବଂ ବିଲଡିଂ ପ୍ରକାର, ପରିସର ଏବଂ ଆଖ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗଗୁଡିକ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରିବାରେ ବିଚାର କରାଯିବ | କମ୍ପାନୀ ବର୍ଣ୍ଣନା, ପୂର୍ବ ଏବଂ ପୋଷ୍ଟ ପ୍ରକ୍ରିୟା | ଟେକ୍ନୋପାର୍କ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରକ୍ରିୟା | R&D ସମର୍ଥନ ପରାମର୍ଶ | R&D ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ କେନ୍ଦ୍ର | Tübitak BİGG ପ୍ରକ୍ରିୟା |

ବିନିଯୋଗ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ, ଟ୍ରେଡ୍ ମାର୍କ ପେଟେଣ୍ଟ ପଞ୍ଜୀକରଣ, କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଆବାସ ଅନୁମତି, ରପ୍ତାନି ପ୍ରୋତ୍ସାହନ | ଅସ୍ଥିରତା, ଆମଦାନୀ ଅନୁମତି, କସମେଟିକ୍ ଉତ୍ପାଦ ବିଜ୍ଞପ୍ତି, ବ Technical ଷୟିକ ଫାଇଲ୍, ମେଡିକାଲ୍ ଡିଭାଇସ୍ ପରାମର୍ଶ |

ସଙ୍କଟ ପରିଚାଳନା, ବିପଦ ମ୍ୟାପିଂ, ଅନୁଷ୍ଠାନିକରଣ, 27 ଟି ବିଭାଗରେ 468 ପରାମର୍ଶ ପ୍ରକଳ୍ପ ଅଭିଜ୍ଞତା | ଇଜମିର, ଅଙ୍କାର ଏବଂ ଇସ୍ତାନବୁଲ ସମେତ ମୋଟ 28 ଟି ପ୍ରଦେଶରେ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ପାଇଁ ଆମେ ନିର୍ମିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସମାଧାନ ଉତ୍ପାଦନ କରୁ |

ଇନଭେଷ୍ଟମେଣ୍ଟ ଇନସେଣ୍ଟିଭ୍ କନସଲଟାନ୍ସି, R&D / ଡିଜାଇନ୍ କେନ୍ଦ୍ର କନସଲଟାନ୍ସି, କୋସଗେବ, ବିକାଶ ଏଜେନ୍ସି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ କନସଲଟାନ୍ସି ଏବଂ ରପ୍ତାନି ଇନସେଣ୍ଟିଭ୍ କନସଲଟାନ୍ସି |

ଅନୁଷ୍ଠାନଗୁଡିକର ରଣନୀତି ପ୍ରତିଷ୍ଠା, ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା, ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ବୃଦ୍ଧି, କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ପରିଚାଳନା ଏବଂ ବିକ୍ରୟ ଏବଂ ମାର୍କେଟିଂ ଦଳ ବିନ୍ୟାସ କରିବାକୁ ଆମେ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରୁ |

ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ପରାମର୍ଶ - ଯେଉଁମାନେ ଘର ଏବଂ ଭଡା ଘର ବିଜ୍ଞାପନ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶହ ଶହ ହଜାର ବିଜ୍ଞାପନ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ବିଜ୍ଞାପନ ପାଇପାରିବେ |

+90 532 794 49 53 WHATSAAP / TELEGRAM |

 
 
Talep Formu
İsim
Talep Olunan m2
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Uzunluğu
Kalınlığı
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam106
Toplam Ziyaret419401